Využijte výjimečné možnosti prohlídky v Pivovaru Koníček!

Exkurzi je možné rezervovat v pracovní dny na telefonním čísle +420 603 17 51 52 nebo marketing@pivovarkonicek.cz

Prohlídky jsou možné pouze v době od 14 do 17 hodiny (od pondělí do pátku), individuálně pak i o víkendu – po předchozí dohodě.

V průběhu cca 30 minutové prohlídky navštívíte varnu, sklad sudů, ležácký sklep, linku na čištění a plnění sudů a další prostory. Provázet vás bude buď náš sládek Mojmír Velký, podsládek Petr Tesarčík nebo jiný zástupce pivovarské chasy. Získáte informace o krátké historii pivovaru, o výrobě piva, surovinách a možná se i zasmějete. Součástí exkurze je i ochutnávka piva přímo z tanku. Po skončení exkurze proběhne blesková vědomostní soutěž o cenu.

Cena exkurze činí 90 korun na osobu. Každý účastník obdrží originální sklenici, kterou si bude moci odnést na památku. Minimální počet návštěvníků je 10. Při menším počtu osob činí cena exkurze 600 korun. Platbu je potřeba realizovat před zahájením exkurze. 


Po skončení exkurze, nebo před ní, se můžete občerstvit v pivovarském Hostinci u Koníčka nebo v pivnici či cukrárně Ve Dvoře v Koníčkovém dvoře. Na obou místech si můžete zakoupit pivo v PET na takového domácí popíjení. V prodejně Koňotéka je možné zakoupit upomínkové předměty, pivní kosmetiku, vtipné koníčkovo oblečení a dalším suvenýry).
Těšíme se, že vás provedeme.